zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 czerwca 2021

Hate, Jelonek i Anti Tank Nun na "Śliwka Fest 2015"

6.07.2015 18:49  autor: Verghityax, źródło: sliwkafest.pl

Organizatorzy tegorocznej edycji "Śliwka Fest" w Chmielnikach koło Bydgoszczy podali nazwy gwiazd imprezy. W dniach 14 i 15 sierpnia 2015 roku na scenie zaprezentują się Hate, Jelonek, Anti Tank Nun, Vedonist i Chainsaw.

Hate przywiezie ze sobą materiał z dziewiątego longplay'a studyjnego, pt. "Crvsade:Zero". Premiera płyty odbyła się 25 stycznia 2015 roku za sprawą Napalm Records. Na "Crvsade:Zero" znalazło się dwanaście premierowych utworów zarejestrowanych w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich.

Jelonek to projekt solowy Michała Jelonka, skrzypka Hunter. Muzyk wydał pod swoim nazwiskiem dwa longplay'e studyjne: "Jelonek" w 2007 roku oraz "Revenge" w roku 2011. W dyskografii skrzypka znajduje się także koncertowe DVD zarejestrowane podczas "Przystanku Woodstock".

Muzycy Anti Tank Nun pracują obecnie nad swoim trzecim longplay'em studyjnym. Data premiery następcy "Fire Follow Me" nie jest jeszcze znana. W Chmielnikach zespół zaprezentuje się w poszerzonym składzie - do składu dołączył na gitarze Maxx Alexx, syn Titusa.

Na "Śliwka Fest 2015" wystąpią także laureaci poprzednich edycji przeglądu. Wśród potwierdzonych zespołów znalazły się Arytmia, Deathinition, Holy Wives, Moove, Pull the Wire i Thermit.

Wstęp na festiwal jest darmowy.

Komentarze
Dodaj komentarz »