zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 16 lipca 2020

Exodus i Birdflesh na "Brutal Assault 2016"

20.08.2015 09:37  autor: Verghityax, źródło: brutalassault.cz

W książeczce festiwalowej "Brutal Assault 2015" organizatorzy opublikowali nazwy pierwszych zespołów, których udział w przyszłorocznej edycji festiwalu został już potwierdzony. Są to thrash metalowcy z Exodus i grindcore'owe Birdflesh.

Ostatnim dokonaniem Exodus jest album "Blood In, Blood Out" - jest to pierwsze studyjne dokonanie grupy z Steve'em Souzą na wokalu od czasu "Tempo of the Damned" z 2004 roku. Zetro powrócił do zespołu w czerwcu 2014 roku po dziesięcioletniej przerwie, zastępując Roba Dukesa.

Na płycie w charakterze gościa wystąpił Kirk Hammett, były gitarzysta i jeden z założycieli zespołu. Muzyk Metalliki zagrał w utworze "Salt in the Wound". Z kolei w numerze "BTK" swojego głosu użyczył Chuck Billy, wokalista Testament. Album "Blood In, Blood Out" ukazał się 14 października 2014 roku pod szyldem Nuclear Blast.

Dyskografię szwedzkiego Birdflesh zamyka split "Nekroacropolis" wydany z zespołem Slavebreed. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 12 marca 2015 roku za sprawą Screaming Victims Distro jedynie w formacie płyty winylowej. Na albumie znalazło się sześć numerów Birdflesh i trzy Slavebreed.

"Brutal Assault 2016" obędzie się w dniach od 10 do 13 sierpnia na terenie twierdzy Józefów. Cena biletów i data rozpoczęcia sprzedaży nie są jeszcze znane.

Tagi: Exodus, Birdflesh
Komentarze
Dodaj komentarz »