zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 czerwca 2019

SickNest otworzy katowicki koncert Cradle of Filth

9.11.2015 08:50  autor: Verghityax, źródło: profil SickNest na Facebooku

Katowicka formacja SickNest otworzy jedyny polski koncert Cradle of Filth na trasie po Europie. Śląska formacja zaprezentuje materiał z debiutanckiego longplay'a, zatytułowanego "Reality Imprisoned". Wydarzenie odbędzie się 12 listopada 2015 roku w "Mega Clubie" w Katowicach.

Zespół SickNest powstał w 2011 roku w Katowicach. Obecnie w skład grupy wchodzi sześciu muzyków: Łukasz Kamiński na wokalu, Dawid Broniszewski na perkusji, Adam Banaś i Paweł Cygan na gitarze, Maciej Witas na basie i Artur Nowak na klawiszach. W 2015 roku światło dzienne ujrzał debiutancki longplay sekstetu, zatytułowany "Reality Imprisoned". Całej zawartości płyty można posłuchać tutaj.

Cradle of Filth przyjedzie do Polski z albumem "Hammer of the Witches", który ukazał się 10 lipca 2015 roku. Jest to pierwsze dokonanie kapeli w nowym składzie. W 2013 roku do formacji dołączyła Lindsay Schoolcraft na klawiszach, rok później szeregi grupy zasilili gitarzyści Richard Shaw i Marek "Ashok" Smerda.

Na scenie zaprezentują się także Australijczycy z Ne Obliviscaris, którzy towarzyszą Cradle of Filth na całej trasie. Muzycy Ne Obliviscaris promują swój drugi longplay studyjny, "Citadel", który trafił do sprzedaży 7 listopada 2014 roku.

12.11 - Katowice, "Mega Club"
Bilety: 100 zł (pwevents.pl), 110 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »