zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 28 października 2020

The Winery Dogs pokazuje klip do "Fire"

18.12.2015 14:47  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Grupa The Winery Dogs, w skład której wchodzą Richie Kotzen, Mike Portnoy i Billy Sheehan, zaprezentowała teledysk do utworu "Fire" z albumu "Hot Streak". W wideo wykorzystano między innymi ujęcia z koncertów kapeli.

Zobacz teledysk do "Fire".

The Winery Dogs powstało w 2012 roku jako projekt Mike'a Portnoy'a i Billy'ego Sheehana. Do roli gitarzysty i wokalisty zwerbowali Richiego Kotzena, z którym Billy Sheehan współpracował wcześniej w Mr. Big. Po spotkaniu na wspólnej sesji w Los Angeles muzycy postanowili nagrać wspólnie cały album.

Debiutanckie wydawnictwo grupy, zatytułowane po prostu "The Winery Dogs", ukazało się 5 maja 2013 roku w Japonii, a dwa miesiące później trafiło do sprzedaży na całym świecie.

Drugi longplay studyjny The Winery Dogs, pt. "Hot Streak", ujrzał światło dzienne 2 października 2015 roku za sprawą earMUSIC. Na płycie znalazło się trzynaście autorskich kompozycji.

Przypominamy, że 20 lutego 2016 roku The Winery Dogs zagrają swój jedyny koncert w Polsce. Kapela zagra tego dnia w warszawskim klubie "Progresja Music Zone".

20.02.2016 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »