zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 października 2020

Wieści z obozu Devilyn

2.11.2001 11:06  autor: Kornik

Chociaż premiera najnowszego krążka Devilyn zatytułowanego "Artefact" miała miejsce półtora tygodnia temu, polscy fani tej formacji będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Mystic Productions wyda materiał dopiero 11 listopada.

Nie próżnuje za to tandem Blackend Records/Plastichead. Na początek przyszłego roku zapowiadana jest reedycja dwóch pierwszych płyt Devilyn: "Anger" i "Reborn in Pain". Oprócz tego ukaże się jeszcze jeden krążek, wydany w formie ekskluzywnego digipacku, na którym znajdzie się pierwsze demo zespołu zatytułowane "The Rule" (zrealizowane jeszcze pod starym szyldem Cerebral Concussion), a także trzy utwory z "Promo 2000", które usłyszeć do tej pory mogli jedynie nieliczni (ciekawostką jest to, że w ich nagraniu brał udział Inferno z Behemoth). Jakby tego było mało, na tym samym krążku znajdziecie teledysk do utworu "Reborn in Pain". Dla prawdziwych fanów tarnowskiego zespołu zapowiada się więc nie lada gratka.

Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć tarnowian na żywo podczas tegorocznego Mystic Festival, będą musieli jeszcze trochę poczekać. W tym roku planowany jest tylko jeden koncert - 25 listopada w łódzkim klubie "Od zmierzchu do świtu" w ramach dwudniowego festiwalu, na którym oprócz Devilyn wystąpią m.in. Behemoth, Damnation, Trauma, Domain (szczegóły: www.rockmetal.pl/koncerty.html). Większa trasa po Polsce (wraz z Damnation i Misteria) planowana jest dopiero na drugą połowę stycznia. Więcej informacji już wkrótce na oficjalnej stronie zespołu (www.devilyn.metal.pl).