zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 29 listopada 2021

Non Opus Dei i Bloodthirst na "Chainsaw Metal Slaughter"

6.04.2016 15:23  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Podczas kolejnej edycji "Chainsaw Metal Slaughter" 30 kwietnia 2016 roku w Poznaniu w klubie "U Bazyla" zagrają Non Opus Dei, Bloodthirst, Martwa Aura i Ritual Bloodshed.

Non Opus Dei, Warszawa 13.03.2016, fot. Ewelina Eliasz
Non Opus Dei, Warszawa 13.03.2016, fot. Ewelina Eliasz

Blackmetalowa grupa Non Opus Dei promuje swój ostatni album studyjny, pt. "Diabeł". Premiera wydawnictwa odbyła się 18 września 2015 roku. Na płycie znalazło się dziesięć autorskich utworów, które zarejestrowane zostały w olsztyńskim "Bat Studio". Miksami i masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter z "Satanic Audio".

Muzycy Bloodthirst przyjadą do Poznania z albumem "Glorious Sinners". Prace nad materiałem dobiegły końca w styczniu 2016 roku, a EP-ka trafi do sprzedaży 8 kwietnia 2016 roku. Na płycie znajdzie się pięć premierowych utworów, które zespół zarejestrował w studiu "Left Hand Sounds" w składzie: Rambo na gitarze i wokalu, Gregor na gitarze i wokalu, Rybosh na basie i Mnt na perkusji. Jest to ostatnie dokonanie Bloodthirst z Mntem za bębnami - perkusista rozstał się niedawno z grupą po ponad dziesięciu latach współpracy.

Martwa Aura to blackmetalowa grupa z Poznania. Muzycy mają na koncie debiutancki album, pt. "Contra Mundi, Contra Vitae".

Ritual Bloodshed również pochodzą z Poznania, w jego dorobku znajduje się album "Ocean of Ashes".

30.04 - Poznań, "U Bazyla:
Start: 19:30
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »