zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 22 października 2020

Ania Rusowicz na biciu Rekordu Guinnessa we Wrocławiu

26.04.2016 10:36  autor: Verghityax, źródło: heyjoe.pl

Ania Rusowicz dołączyła do muzyków, którzy wezmą udział w biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 1 maja 2016 roku na wrocławskim rynku w ramach "Thanks Jimi Festival".

Ania Rusowicz to córka muzyków z zespołu Niebiesko-Czarni: Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy. Swoją karierę rozpoczęła w 2005 roku, dołączając do grupy Dezire. Sześć lat później wokalistka rozpoczęła karierę solową, wydając album "Mój Big-Bit". Na płycie znalazło się sześć utworów z repertuaru Ady Rusowicz, która zginęła w wypadku samochodowym, gdy Ania miała siedem lat.

8 października 2013 roku światło dzienne ujrzał drugi longplay studyjny w karierze Ania Rusowicz - "Genesis". Wokalistka przygotowała na krążek dwanaście kompozycji, produkcją zajął się Emade.

We Wrocławiu 1 maja 2016 roku Ania Rusowicz zaśpiewa dwie piosenki: "Chłopiec z gitarą byłby dla mnie parą" oraz "Trzysta tysięcy gitar" z repertuaru Karin Stanek.

O godzinie 17:30 w "Hali Stulecia" i na terenach Pergoli rozpocznie się część koncertowa "Thanks Jimi Festival". Wystąpią wówczas Within Temptation, Guano Apes, Status Quo, Dragonforce, Scott Henderson i Dżem.

1.05 - Wrocław, "Hala Stulecia" i tereny Pergoli
Bilety: 30 zł (ulgowe dla uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa) i 60 zł (normalne)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?