zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 6 października 2022

Vedonist na "Festiwalu Mocnych Brzmień 2016"

29.04.2016 08:58  autor: Verghityax, źródło: profil "Festiwalu Mocnych Brzmień" na Facebooku

Kolejny i ostatni zespół dołączył do składu "Festiwalu Mocnych Brzmień 2016" - jest to deathmetalowy Vedonist z Warszawy. Wydarzenie odbędzie się 2 lipca 2016 roku na zamku krzyżackim w Świeciu.

Deathmetalowy Vedonist nadal ogrywa "A Clockwork Chaos", swój trzeci longplay studyjny. Zespół nagrał album w podwarszawskim "Sophiria Studio", "Huge Studio" w Goczałkowicach oraz warszawskim "Top Secret Studio". Miksem i masteringiem zajęli się bracia Wiesławscy z "Hertz Studio". Okładkę wykonał obecny wokalista Vedonist - Pachu - znany ze swojej działalności w metalcore'owej grupie HugeCCM. Jest to również pierwsze dokonanie Vedonist z Pachem na wokalu i Dominem na gitarze prowadzącej. Premiera płyty odbyła się 29 maja 2013 roku za sprawą Witching Hour Productions.

Wcześniej organizatorzy "Festiwalu Mocnych Brzmień 2016" potwierdzili udział grup Illusion, Hate, Materia, Calm Hatchery i Cinis.

1 lipca 2016 roku, dzień przed właściwą częścią "Festiwalu Mocnych Brzmień", odbędzie się przegląd młodych kapel na scenie "OKSiR". Zwycięski zespół otworzy festiwal 2 lipca.

2.07 - Świecie, Zamek Krzyżacki
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »