zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 października 2020

Tarpan zaprasza na koncert premierowy "Ruins"

27.05.2016 16:35  autor: Verghityax, źródło: profil Tarpan na Facebooku

Post-metalowy Tarpan wyda 28 maja 2016 roku swój debiutancki longplay studyjny, pt. "Ruins". Premiera odbędzie się podczas koncertu, który grupa zagra w klubie "Pod Minogą" w Poznaniu. W roli supportów wystąpią The Throne i Obsidian Mantra.

"The Ruins" jest debiutanckim longplay'em formacji Tarpan. Materiał zarejestrowany został pod okiem Przemysława 'Perły' Wejmanna z "Studio Perlazza", masteringiem zajął się Jan Oberg z berlińskiego "Hidden Planet Studio" (i gitarzysta kapeli Earthship). W sesji gościnnie udział wzięli Partyk Zwoliński, dawny wokalista Blindead, oraz Arek China z grupy Lochy i Smoki.

The Throne ze Szczecina promować będzie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Singularity". Na płycie znalazło się dziesięć utworów, które zespół zarejestrował w drugiej połowie 2014 w "Left Hand Sounds" w Poznaniu. Za produkcję odpowiada Marcin Rybicki. W dwóch utworach gościnnie wystąpili Radziej Szczęsny z Lie After Lie i Cyprian Łakomy z In Twilight's Embrace.

Obsidian Mantra pochodzi z Poznania, ma na swoim koncie dwie EP-ki: "Burden Brought by Whispers" i "Live in Studio". Z twórczością kapeli można zapoznać się tutaj: http://obsidianmantra.bandcamp.com/

28.05 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 19:00
Bilety: 20 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »