zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 29 marca 2020

Immortal nagra następcę "All Shall Fall"

4.06.2016 16:40  autor: Verghityax, źródło: profil Immortal na Facebooku

Demonaz, tekściarz i gitarzysta Immortal, poinformował, że zespół wyda następcę "All Shall Fall" z 2009 roku. Będzie to pierwszy album formacji bez udziału Abbatha. Demonaz poinformował również, że przejmie obowiązki wokalne w kapeli.

Demonaz komentuje: "To będzie najmroczniejszy i najzimniejszy album, jaki wyszedł spod naszej ręki od bardzo długiego czasu. Potężne, majestatyczne riffy, obskurne wokale i opowieści z naszej krainy. Szybkie i wściekłe utwory na najdłuższym albumie w karierze Immortal.

W zeszłym roku ukończyliśmy pisanie materiału i nie możemy się doczekać wejścia do studia. Po ostatnich wydarzeniach poczuliśmy potrzebę powrotu do naszych muzycznych korzeni, aby pokazać, czym naprawdę jest Immortal.

Od 2010 do 2014 roku Immortal pracował nad następcą 'All Shall Fall'. Po swoim odejściu Abbath pozmieniał teksty i tytuły, po czym nagrał materiał na swój, tak zwany, solowy album. Musieliśmy napisać wszystko od początku, dlatego tak długo nie mieliśmy dla was żadnych wieści. Z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować nasz nowy album tym wszystkim, którzy okazali nam lojalność i wsparcie".

Tytuł nadchodzącego albumu Immortal i data jego premiery nie są jeszcze znane.

Tagi: Immortal
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Immortal nagra następcę "All Shall Fall"
Doom Occulta (gość, IP: 77.91.6.*), 2016-06-05 02:37:33 | odpowiedz | zgłoś
Ciekawe, czy Demonaz zagra na gitarze, po swoich problemach z ręką, czy zespół wynajmie gitarzystę do sesji nagraniowej i na ewentualne koncerty ??