zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Nothing i Black Cobra dołączają do "Asymmetry Festival"

23.06.2016 10:59  autor: Verghityax, źródło: asymmetryfestival.pl

Do składu tegorocznej edycji "Asymmetry Festival" dołączyły amerykańskie grupy Nothing i Black Cobra. Festiwal odbędzie się w dniach od 22 do 24 września 2016 roku w klubie "Firlej".

Nothing to pochodzący z Filadelfii kwartet, grający alternatywnego rocka. Muzycy przyjadą do Polski ze swoim drugim longplay'em studyjnym, zatytułowanym "Tired of Tomorrow". Premiera materiału odbyła się 13 maja 2016 roku za sprawą Relapse Records. Na płycie znalazło się dziesięć utworów, które zespół zarejestrował w ciągu miesiąca w "Studio 4" pod okiem Willa Yipa.

Black Cobra, sludgemetalowy duet z San Francisco, będzie promować swój piąty longplay studyjny, pt. "Imperium Simulacra". Sesja nagraniowa odbyła się w "Black Bear Studio" na Florydzie, produkcją zajął się Jonathan Nunez. Album trafił do sprzedaży 26 lutego 2016 roku.

Wśród wcześniej potwierdzonych wykonawców znajdują się Jesu / Sun Kil Moon, Swallow The Sun, Discharge, Yob, De Staat, SubRosa, Conan, Dirge, Slim Cessna's Auto Club, Izah, Sinistro, Joe Buck Yourself, Dbuk i Darkher.

"Asymmetry Festival" odbędzie się od 22 do 24 września 2016 roku w klubie "Firlej". Karnety na wydarzenie można kupić w cenie 240 zł na stronie festiwalu: asymmetryfestival.pl.

Komentarze
Dodaj komentarz »