zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 grudnia 2021

Caliban i Suicide Silence w grudniu we Wrocławiu

14.08.2016 11:07  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Metalcore'owe grupy Caliban i Suicide Silence wyruszą we wspólną trasę koncertową, w ramach której odwiedzą Polskę. Występ odbędzie się 11 grudnia 2016 roku w klubie "Alibi" we Wrocławiu.

Niemcy z Caliban promować będą "Gravity", swój dziesiąty longplay studyjny. Materiał na następcę "Ghost Empire" zarejestrowany został w należącym do gitarzysty Marca Gortza "Nemesis Studio". Muzyk zajął się również produkcją, z pomocą Benny'ego Richtera. Za miksy odpowiadają Marc Gortz i Klaus Scheuermann. Premiera płyty odbyła się 25 marca 2016 roku za sprawą Century Media.

Dyskografię Suicide Silence zamyka EP-ka "Sacred Words", która ukazała się 23 października 2015 roku. Nieco wcześniej światło dzienne ujrzał longplay "You Can't Stop Me", który wyprodukował Steve Evetts. Podczas sesji do "You Can't Stop Me" swoich głosów gościnnie użyczyli George Fisher z Cannibal Corpse i Greg Puciato z The Dillinger Escape Plan. Był to pierwszy album kapeli bez wokalisty Mitcha Luckera, który zmarł 1 listopada 2012 roku w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku motocyklowym. Mitcha Luckera zastąpił były frontman All Shall Perish - Hernan "Eddie" Hermida.

11.12 - Wrocław, "Alibi"
Start: 19:00
Bilety: 79 zł (winiarybookings.8merch.com), 84 zł (przedsprzedaż w klubie) i 89 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »