zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 26 września 2020

Decapitated na "Krushfest" w Jaśle

21.08.2016 17:44  autor: Verghityax, źródło: krushfest.pl

Poznaliśmy skład tegorocznej edycji "Krushfest" w Jaśle. Wydarzenie odbędzie się 10 września 2016 roku na terenie obiektu rekreacyjno - wypoczynkowego "Przystanek Kwiatowa". Na "Krushfest" zagrają Decapitated, Turbo, Krusher, Internal Quiet, Post Profession, Netherfell i Mosh Machine.

Decapitated, Kraków 20.12.2015, fot. Verghityax
Decapitated, Kraków 20.12.2015, fot. Verghityax

Decapitated nadal promuje swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Blood Mantra". Album ukazał się 26 września 2014 roku, nagrany został w białostockim "Hertz Studio". Jest to pierwsze dokonanie grupy z Pawłem Paskiem w roli basisty i Michałem Łysejko w roli perkusisty. Obecnie stanowisko koncertowego basisty Decapitated piastuje Hubert Więcek z formacji Banisher.

Turbo odwiedzi Jasło w ramach swojej trasy koncertowej pod szyldem "Back To The Past". Zespół będzie wykonywał w całości swój trzeci longplay studyjny, pt. "Kawaleria szatana". Materiał zarejestrowali Grzegorz Kupczyk na wokalu, Wojciech Hoffmann i Andrzej Łysów na gitarach, Bogusz Rutkiewicz na basie oraz Alan Sors na perkusji. Premiera "Kawalerii szatana" odbyła się 14 stycznia 1987 roku za pośrednictwem Zakładów Tworzyw Sztucznych "Pronit", gdzie tłoczono płyty gramofonowe.

Jasielski Krusher ogrywa materiał ze swojego ostatniego wydawnictwa: EP-ki "Take a Pill". Jej premiera odbyła się 1 sierpnia 2016 roku. Płytę promował teledysk do utworu tytułowego, wideo można obejrzeć tutaj.

10.09 - Jasło, "Przystanek Kwiatowa"
Start: 15:00
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »