zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 5 kwietnia 2020

My Dying Bride wyda "A Harvest of Dread" w grudniu

29.10.2016 10:41  autor: Verghityax, źródło: Peaceville Records

Brytyjczycy z My Dying Bride wypuszczą "A Harvest of Dread", okolicznościowe wydawnictwo opublikowane z okazji ćwierćwiecza działalności. Premiera odbędzie się 9 grudnia 2016 roku za sprawą Peaceville Records.

Autorem oprawy graficznej jest Matthew Vickerstaff, który wcześniej wykonał dla zespołu okładkę do albumu "Feel The Misery".

"A Harvest of Dread" zawierać będzie pięć płyt wypełnionych wczesnymi nagraniami demo, trudno dostępnymi utworami oraz wykonaniami koncertowymi. Album wzbogacony zostanie o 92-stronicową książkę o zespole.

Aaron Stainthorpe komentuje: "Od skromnych początków z taśmami demo, zimnymi salkami prób i ciasnymi vanami do digipacków, hoteli i autokarów - zrobiliśmy wszystko to, co rock'n'rollowy zespół powinien zrobić. Członkowie przychodzili i odchodzili, niektórych utraciliśmy na zawsze, inni pozostali z nami w kontakcie, na szczęście przyjaznym. Spoglądam wstecz na nasze dokonania, z których spora część zgromadzona została na niniejszym wydawnictwie, i widok tego, co osiągnęliśmy, dodaje mi siły".

Dyskografię My Dying Bride zamyka album "Feel The Misery". Premiera longplay'a odbyła się 18 września 2015 roku za sprawą Peaceville Records.

Przypominamy, że My Dying Bride zagra na przyszłorocznej edycji "Castle Party" w Bolkowie. Wśród potwierdzonych wykonawców znaleźli się również Tiamat, Diary of Dreams, Arkona, Diorama i Oberschlesien.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: My Dying Bride wyda "A Harvest of Dread" w grudniu
Kurak (gość, IP: 213.227.73.*), 2016-12-27 12:33:08 | odpowiedz | zgłoś
No i album się nie ukaże. Cytując za Peaceville: "Due to production difficulties at Peaceville, 'Harvest Of Dread' will not be manufactured and has been withdrawn from sale."
re: My Dying Bride wyda "A Harvest of Dread" w grudniu
jarema37 (wyślij pw), 2016-10-29 11:07:27 | odpowiedz | zgłoś
A gdzie obiecana EPka z nowym materiałem? :(