zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 22 listopada 2017

Metallica zagrała w studiu BBC

5.01.2017 13:03  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Metallica udostępniła sesję, którą zarejestrowała w studio BBC w Londynie. Wcześniej muzycy zespołu udzielali wywiadów w programie w brytyjskiej stacji, lecz nigdy wcześniej nie zagrali w studiu BBC koncertu. Sesja odbyła się 17 listopada 2016 roku.

Podczas wizyty w studiu "BBC Maida Vale" Metallica wykonała pięć utworów: "Atlas, Rise!", "Moth Into Flame", "Harvester of Sorrow", "Hardwired" i "Enter Sandman".

Metallica promuje obecnie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Hardwired... To Self-Destruct". Muzycy pracowali nad następcą "Death Magnetic" przez ostatnie lata. Sesja nagraniowa odbyła się w San Rafael w Kalifornii. Produkcją zajął się Greg Fidelman, który wcześniej współpracował z formacją przy nagrywaniu "Death Magnetic". "Hardwired... To Self-Destruct" jest wydawnictwem dwupłytowym, ukazało się 18 listopada 2016 roku za sprawą Blackened Recordings.

Limitowana edycja wydawnictwa wzbogacona została o dodatkową płytę, na której znalazł się między innymi utwór "Lords of Summer", a także zbiór coverów, w tym "Remember Tomorrow" Iron Maiden i "When A Blind Man Cries" Deep Purple.

Tagi: Metallica
Komentarze
Dodaj komentarz »