zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 28 stycznia 2022

Suffocation, Cryptopsy i Rotten Sound na "Brutal Assault"

14.01.2017 19:11  autor: Verghityax, źródło: brutalassault.cz

Organizatorzy czeskiego "Brutal Assault" potwierdzili udział kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w dniach od 9 do 12 sierpnia 2017 roku w twierdzy Józefów. Są to Suffocation, Cryptopsy, Rotten Sound, Architects, Havok, Aeon, Wolfheart, Demolition Hammer, Macabre i Der Weg einer Freiheit.

Dyskografię death metalowców z Suffocation zamyka album "Pinnacle of Bedlam", który ukazał się w lutym 2013 roku. Materiał zarejestrowany został z Davem Culrossem na bębnach - w roku 2014 jego miejsce za perkusją zajął Kevin Talley.

Death metalowcy z Cryptopsy wydali 30 października 2015 roku EP-kę "The Book Of Suffering Tome 1". Jest ona pierwszym dokonaniem studyjnym zespołu od czasów longplay'a "Cryptopsy" z 2012 roku. Na płycie znalazły się cztery kompozycje, które zostały zarejestrowane w studiu "The Grid" pod okiem Chrisa Donaldsona. Za miksy odpowiada Jason Suecof z "Audiohammer Studio". Masteringiem zajął się Alan Douches z "West West Side Music".

Finowie z grindcore'owego Rotten Sound wypuścili 18 marca 2016 roku płytę "Abuse to Suffer", swój siódmy longplay studyjny. Materiał trafił do sprzedaży pod egidą Season of Mist.

Wcześniej swój udział w "Brutal Assault 2017" potwierdzili Emperor, Eluveitie, Ulcerate, Electric Wizard, Nile, Terror, Mayhem, Morbid Angel, Swans, August Burns Red, Amorphis, Sacred Reich, Trivium, Gadget, Nervosa, Opeth, Rotting Christ, Decapitated, Prong, Cough, Sikth, Deserted Fear, Tsjuder, The Amity Affliction, Chelsea Grin, While She Sleeps, Wrekmeister Harmonies, KMFDM, Metal Church, Possessed, Life of Agony, Incantation, Gorguts, Batushka, Revocation, Fallujah, Protector, Gutalax, Teethgrinder, Mantar, Igorrr i Front Line Assembly.

Do sprzedaży trafiły karnety na "Brutal Assault 2017" w cenie 1950 koron czeskich. Cena obowiązuje do końca kwietnia 2017 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »