zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 22 października 2020

Kings of Leon na "Orange Warsaw Festival 2017"

31.01.2017 09:17  autor: Verghityax, źródło: orangewarsawfestival.pl

Organizatorzy "Orange Warsaw Festival" potwierdzili udział Kings of Leon w tegorocznej edycji wydarzenia. Wcześniej do składu dołączyli Imagine Dragons i Justice. Festiwal odbędzie się w dniach 2 i 3 czerwca 2017 roku na terenie torów wyścigów konnych na warszawskim Służewcu.

Kings of Leon promować będzie swój siódmy longplay studyjny, pt. "Walls". Jego premiera odbyła się 14 października 2016 roku za sprawą RCA Records. Składający się z dziesięciu utworów materiał zarejestrowany został w "Henson Studios" w Los Angeles. Za produkcję odpowiada Markus Dravs. W sesji gościnnie udział wziął Liam O'Neil, klawiszowiec kanadyjskiego The Stills.

"Walls" zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia "Billboard 200". Wydawnictwo zawędrowało na pierwsze miejsce również w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Nowej Zelandii i Kanadzie.

Grupa Kings Of Leon rozpoczęła działalność w 1999 roku. W skład formacji przez cały czas jej istnienia wchodzili trzej bracia Followill: Caleb na wokalu i gitarze rytmicznej, Jared na gitarze basowej i Nathan na perkusji. Gitarzystą prowadzącym został kuzyn trójki muzyków: Matthew Followill.

Kings of Leon zagra 2 czerwca - pierwszego dnia festiwalu - a Imagine Dragons i Justice 3 czerwca.

Bilet jednodniowy nabyć można za kwotę 219 zł, z kolei karnet na cały festiwal kosztuje 379 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?