zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 22 listopada 2017

Linkin Park pokazał okładkę siódmego albumu studyjnego

16.02.2017 11:56  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Linkin Park zaprezentował okładkę swojego siódmego niezatytułowanego jeszcze longplay'a studyjnego. Data premiery nie jest znana, zespół poinformował jedynie, że pierwszy singiel będzie nosił tytuł "Heavy".

Prace nad siódmym longplay'em studyjnym Linkin Park rozpoczęły się w listopadzie 2015 roku. W singlu "Heavy" gościnnie zaśpiewa popowa wokalistka Kiiara.

Dyskografię Linkin Park zamyka "The Hunting Party", szósty longplay studyjny w karierze kapeli. To także pierwsze dokonanie formacji zrealizowane z udziałem gości. W sesji nagraniowej udział wzięli Tom Morello z Rage Against the Machine, Page Hamilton z Helmet, Daron Malakian z System of a Down oraz raper Rakim.

Na "The Hunting Party" znalazło się dwanaście utworów, które zespół zarejestrował na przestrzeni od maja 2013 roku do kwietnia roku 2014. Nagrywanie miały miejsce w "Larrabee Sound Studios", "EastWest Studios" i "Glenwood Place Studios" w Los Angeles. Premiera odbyła się 17 czerwca 2014 roku.

Przypominamy, że Linkin Park wystąpi 15 czerwca 2017 roku na piątej edycji "Impact Fest". Wydarzenie odbędzie się w "Tauron Arenie" w Krakowie. W roli supportu zaprezentuje się Machine Gun Kelly. Dwa dni później w tym samym obiekcie w ramach "Impact Festu" zagrają System of a Down, Royal Republic i Red Sun Rising.

15.06 - Kraków, "Tauron Arena"
Bilety:
Płyta - 249 zł
Golden Circle - 349 zł
Golden Circle Early Entrance - 499 zł
Trybuny - od 249 zł do 399 zł

17.06 - Kraków, "Tauron Arena"
Bilety:
Płyta - wyprzedane
Golden Circle - wyprzedane
Golden Circle Early Entrance - wyprzedane
Trybuny - od 249 zł do 399 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »