zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 maja 2022

Alestorm na "Czad Festiwalu 2017"

23.04.2017 10:10  autor: Verghityax, źródło: czadfestiwal.pl

Organizatorzy "Czad Festiwalu" potwierdzili kolejnego wykonawcę, który zaprezentuje się na tegorocznej edycji wydarzenia: będzie to szkocki Alestorm. Festiwal odbędzie się w dniach od 23 do 27 sierpnia 2017 roku w miejscowości Straszęcin nieopodal Dębicy.

Alestorm odwiedzi Polskę z albumem "No Grave But The Sea". Premierę wydawnictwa wyznaczono na 26 maja 2017 roku pod banderą Napalm Records. Materiał zarejestrowany został w styczniu 2017 roku w "Alpaca Ranch" w Orlando na Florydzie. Za konsoletą ponownie stanął Lasse Lammert, który wcześniej współpracował z grupą przy "Sunset on the Golden Age". Będzie to piąty longplay studyjny w dorobku Alestorm i pierwszy, na którym zagrał gitarzysta Mate Bodor.

Wcześniej udział w "Czad Festiwalu" potwierdzili Bastille, Blind Guardian, Sonata Arctica, Anti-Flag, Dubioza Kolektiv, Epica, Billy Talent, Zebrahead, Steve Aoki, Che Sudaka, Acid Drinkers, Hunter, Czesław Śpiewa, Big Cyc, Coma, Lady Pank, Hoffmaestro, Ky-Mani Marley, Łydka Grubasa, Trzynasta W Samo Południe, Agnieszka Chylińska i Nocny Kochanek.

Karnet na festwal nabyć można w cenie 299 zł, z kolei karnet weekendowy (na piątek, sobotę i niedzielę) kosztuje 249 zł. Koszt miejsca na polu namiotowym 59 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »