zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Rosk i The Gentle Art Of Cooking People przed Blindead

13.05.2017 13:18  autor: Verghityax, źródło: profil Blindead na Facebooku

Formacje Rosk i The Gentle Art Of Cooking People zagrają w charakterze supportów przed Blindead na ich czerwcowej trasie po Polsce. W Toruniu wyjątkowo zamiast The Gentle Art Of Cooking People zaprezentuje się So Slow.

Warszawski Rosk promować będzie swój debiutancki album, pt. "Miasma". Na płycie znalazły się cztery autorskie kompozycje. Wszystkie partie instrumentalne zespół nagrał w stołecznym "Nebula Studio", a ścieżki wokalne w "URW Studio". Za miksy i mastering odpowiada Piotr Gruenpeter z "Satanic Audio". Okładkę wykonał szwedzki rysownik i fotograf Sagby. Premiera miała miejsce 11 stycznia 2017 roku.

Krakowska grupa The Gentle Art Of Cooking People promować będzie swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "0". Materiał ukazał się w styczniu 2016 roku wyłącznie na winylu - za sprawą Unquiet Records i Heads Off Records.

Blindead ponownie wyruszy w trasę z "Ascension". Płyta trafiła do sprzedaży 21 października 2016 roku pod egidą Mystic Production. Materiał został nagrany w lipcu 2015 roku w "Raven Studio" z Janem Galbasem w roli współproducenta i realizatora dźwięku. Rejestracją partii wokalnych, miksem, masteringiem oraz ostatecznym szlifem producenckim albumu zajął się Jakub Mańkowski, z którym zespół współpracował przy EP-ce "Impulse" oraz longplay'u "Affliction XXIX II MXMVI".

"Ascension" jest piątym longplay'em w dorobku Blindead i pierwszym dokonaniem formacji nagranym po odejściu Patryka Zwolińskiego. Nowym wokalistą został Piotr Pieza. Wraz z końcem 2016 roku obóz Blindead opuścił basista i wokalista Matteo Bassoli.

07.06 - Łódź, "Magnetofon"
08.06 - Lublin, "Graffiti"
09.06 - Krosno, "Rock Klub Iron"
10.06 - Kraków, "Zaścianek"
11.06 - Toruń, "NRD"

Komentarze
Dodaj komentarz »