zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 września 2021

Papa Roach wypuścił teledysk do "Periscope"

11.06.2017 15:35  autor: Verghityax, źródło: Go Ahead

Amerykanie z Papa Roach zaprezentowali teledysk do utworu "Periscope", w którym gościnnie zaśpiewała Skylar Grey. Kompozycja pochodzi z albumu "Crooked Teeth", który ukazał się 19 maja 2017 roku pod banderą Eleven Seven Music.

"Crooked Teeth" to dziewiąty longplay studyjny zespołu. Jest to także debiut producencki duetu Nicholasa Furlonga i Colina Brittaina, wieloletnich fanów Papa Roach. Jedynie w przypadku utworu "Born For Greatness" muzycy zaangażowali do produkcji Jasona Evigana. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Machine Gun Kelly i Skylar Grey.

Limitowana edycja "Crooked Teeth" wzbogacona została o dodatkową płytę z zapisem audio z koncertu w "The Fillmore Detroit". Występ odbył się 23 stycznia 2015 roku.

Przypominamy, że Papa Roach odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 19 września 2017 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie. W roli supportu wystąpi grupa Frank Carter & The Rattlesnakes. Brytyjczycy promować będą swój drugi album studyjny, pt. "Modern Ruin".

19.09 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 135 zł (przedsprzedaż) i 150 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »