zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 28 października 2020

Arch Enemy wyda "Will To Power" we wrześniu

23.06.2017 09:22  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Arch Enemy zaprezentował okładkę nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Will To Power". Autorem oprawy graficznej jest Alex Reisfar. Premierę płyty wyznaczono na 8 września 2017 roku pod banderą Century Media.

Materiał na "Will To Power" gitarzysta Michael Amott i perkusista Daniel Erlandsson wyprodukowali z pomocą Jensa Bogrena. Odpowiada on również za miksy i mastering.

"Will To Power" będzie jedenastym longplay'em studyjnym w dorobku zespołu i drugim po "War Eternal" zarejestrowanym z wokalistką Alissą White-Gluz. Zastąpiła ona na tym stanowisku Angelę Gossow. W listopadzie 2014 roku swoją przygodę z Arch Enemy zakończył Nick Cordle, a do składu dołączył Jeff Loomis, były gitarzysta Nevermore.

Dyskografię grupy zamyka koncertowy album "As the Stages Burn!", którego premiera odbyła się 31 marca 2017 roku. Na wydawnictwie znalazł się zapis z występu Arch Enemy na festiwalu "Wacken Open Air 2016" oraz z koncertu w Tokio z 2015 roku.

Przypominamy, że Arch Enemy zagra 26 września 2017 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie. Formacji Michaela Amotta towarzyszyć będzie ukraiński Jinjer.

Jinjer promuje obecnie album "King Of Everything", którego premiera odbyła się 27 lipca 2016 pod banderą Napalm Records. Na płycie znalazło się dziesięć autorskich kompozycji.

26.09 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »