zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 19 stycznia 2021

Emptiness we wrześniu w Łodzi

4.07.2017 09:17  autor: Verghityax, źródło: profil "Magnetofonu" na Facebooku

Belgijska grupa Emptiness przyjedzie do Polski ze swoim ostatnim albumem studyjnym, zatytułowanym "Not for Music". Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 22 września 2017 roku w klubie "Magnetofon" w Łodzi. W charakterze supportu zagrają rodzime zespoły Mord'A'Stigmata i Planet Hell.

"Not for Music" jest piątym longplay'em studyjnym w dorobku Emptiness oraz pierwszym nagranym z udziałem gitarzysty Petera Verwimpa, który dołączył do zespołu w 2015 roku. Składający się z siedmiu utworów materiał zarejestrowany został w "Blackout Studio" w Brukseli. Produkcją zajął się Jeordie White, za miksy i mastering odpowiada Sean Beavan. Premiera odbyła się 20 stycznia 2017 roku za sprawą Season of Mist.

We wrześniu 2016 roku członkowie Mord'A'Stigmata weszli do "Studia 67", by zarejestrować następcę EP-ki "Our Hearts Slow Down". "Hope" jest czwartym longplay'em studyjnym w dorobku kapeli. Premiera odbyła się 17 lutego 2017 roku nakładem Pagan Records.

Planet Hell to formacja Przemysława Latacza, gitarzysty nieaktywnego obecnie The No-Mads. Pod szyldem Planet Hell muzyk wraz ze swym zespołem gra progresywny death metal. 10 listopada 2016 roku pod egidą Thrashing Madness Productions światło dzienne ujrzał debiutancki album grupy, pt. "Mission One". Znalazło się na nim dziewięć autorskich numerów oraz cover "Earthshine" Rush. Teksty w kompozycjach Planet Hell inspirowane są twórczością Stanisława Lema.

Komentarze
Dodaj komentarz »