zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 grudnia 2017

Znamy harmonogram "FOAD Fest" w Krakowie

11.10.2017 18:31  autor: Verghityax, źródło: profil FOAD Concept na Facebooku

Poznaliśmy harmonogram "FOAD Fest" w Krakowie: 1 grudnia 2017 roku w klubie "Zet Pe Te" zagrają Mord'A'Stigmata, Medico Peste, Ulcer, Deivos, Cień i Spatial, 2 grudnia w tym samym miejscu wystąpią polska Arkona, Pandemonium, Embrional, Hellspawn, Offence i Hate Them All.

Mord'A'Stigmata, Kraków 14.11.2015, fot. Verghityax
Mord'A'Stigmata, Kraków 14.11.2015, fot. Verghityax

Arkona promować będzie swoje ostatnie wydawnictwo studyjne, pt. "Lunaris" - jest to szósty longplay studyjny w dorobku grupy. Następca "Chaos.Ice.Fire" zarejestrowany został w "Church of Chaos Studio" i "Metal Sound Studio". Za miksy i mastering odpowiada poznańskie "Left Hand Sounds". Premiera odbyła się 4 listopada 2016 roku pod banderą Debemur Morti Productions.

W 2015 roku Khorzon zaangażował do współpracy gitarzystę Nechrista. Rok później skład zespołu uzupełnili Zaala na bębnach i Drac na basie. "Lunaris" to pierwsze studyjne dokonanie Arkony nagrane z nowymi muzykami - bez Draca, który nie brał udziału w sesji nagraniowej.

Pandemonium przywiezie z sobą materiał z albumu "Nihilist". Jego premiera odbyła się w lutym 2017 roku pod egidą Old Temple. Okładkę wydawnictwa stworzył Przemysław Szymaniak, były basista Pandemonium z czasów "Devilri" oraz twórca loga zespołu. Nagrał on również na potrzeby "Nihilist" gościnne wokale. Składający się z dziewięciu utworów materiał zarejestrowany został w "Heavy Gear Studio" Mariusza Koniecznego.

We wrześniu 2016 roku członkowie Mord'A'Stigmata weszli do "Studia 67", by zarejestrować następcę EP-ki "Our Hearts Slow Down". "Hope" jest czwartym longplay'em studyjnym w dorobku kapeli. Premiera odbyła się 17 lutego 2017 roku nakładem Pagan Records.

Ulcer ogrywa materiał ze swojego trzeciego longplay'a studyjnego, pt. "Heading Below". Premiera wydawnictwa odbyła się 25 maja 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records. Następca "Grant Us Death" zarejestrowany został w "Roslyn Studio". Za miksy odpowiada Marcin Rybicki z poznańskiego "Left Hand Sounds".

1-2.12 - Kraków, "Zet Pe Te"
Bilety: 45 zł (bilet jednodniowy) i 80 zł (karnet)

Komentarze
Dodaj komentarz »