zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 lipca 2020

"Klasz Ov The Sejtans" po raz trzynasty

9.11.2017 09:12  autor: Verghityax, źródło: profil Leash Eye na Facebooku

W klubie "Proxima" w Warszawie odbędzie się 6 stycznia 2018 roku trzynasta edycja "Klasz Ov The Sejtans". Tym razem Leash Eye - gospodarz wydarzenia - zaprosił do udziału zespoły Carnal, Rosk i Fiasko.

Leash Eye pracuje obecnie nad materiałem na czwarty longplay studyjny. Formacja planuje wypuścić nowy album w 2018 roku. W sierpniu 2016 roku zespół ogłosił, że nowym frontmanem został Łukasz Podgórski z thrashmetalowego War-Saw. Poprzedni wokalista, Sebastian Pańczyk, odszedł z Leash Eye w sierpniu 2014 roku, kierując się względami rodzinnymi. Dyskografię kapeli zamyka album "Hard Truckin' Rock" z 2013 roku.

Po czterech latach milczenia Carnal wznowił działalność koncertową. Zespół powrócił w składzie, w którym nagrał swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Re-Creation". Jego premiera miała miejsce 25 września 2009 roku. Na wydawnictwie, oprócz dziesięciu autorskich kompozycji, znalazł się cover "More" The Sisters of Mercy.

Warszawski Rosk promować będzie swój debiutancki album, pt. "Miasma". Na płycie znalazły się cztery autorskie kompozycje. Wszystkie partie instrumentalne zespół nagrał w stołecznym "Nebula Studio", a ścieżki wokalne w "URW Studio". Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę wykonał szwedzki rysownik i fotograf Sagby. Premiera miała miejsce 11 stycznia 2017 roku.

Fiasko ogrywa materiał ze swojego debiutanckiego albumu studyjnego, pt. "Głupcy umierają". Na płycie znalazło się dwanaście autorskich kompozycji, które powstawały na przestrzeni ostatnich trzech lat. Za projekt okładki odpowiada Peterius. Premiera odbyła się 27 października 2017 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »