zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 18 czerwca 2021

Comeback Kid w kwietniu w Poznaniu

21.01.2018 12:49  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Comeback Kid ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu. Kanadyjczycy przyjadą w towarzystwie grup Malevolence, Obey The Brave, Knocked Loose oraz Mass Worship.

Comeback Kid promować będzie "Outsider", swój szósty longplay studyjny. Album trafił do sprzedaży 8 września 2017 roku za sprawą Nuclear Blast, znalazło się na nim trzynaście autorskich kompozycji, w trzech z nich wystąpili zaproszeni goście: Devin Townsend, Chris Cresswell z The Flatliners i Northcote.

Brytyjska formacja Malevolence przyjedzie ze swoim drugim albumem, zatytułowanym "Self Supremacy". Ukazał się on w 2017 roku za sprawą Beatdown Hardwear Rec.

Muzycy Obey The Brave wydali w 2017 roku nakładem Epitaph Records swój trzeci longplay studyjny, pt. "Mad Season". Zespół tworzą Alex Erian z Despised Icon na wokalu, Cory Wilson na basie, John Campbell i Terrence McAuley na gitarze oraz Steve Morotti na perkusji.

Hardcore punkowa grupa Knocked Loose nadal promuje swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Laugh Tracks". Trafił on do sprzedaży w 2016 roku pod egidą Pure Noise Records.

Muzycy Mass Worship wejdą w 2018 roku do "Sunlight Studio", aby zarejestrować materiał na swój debiutancki album, pt. "Spiritual Destitution". Produkcją zajmie się Tomas Skogsberg.

24.04 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 85 zł (winiarybookings.8merch.com), 90 zł (przedsprzedaż) i 95 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »