zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 kwietnia 2019

Ektomorf w marcu we Wrocławiu

26.01.2018 12:27  autor: Verghityax, źródło: profil "Liverpool" na Facebooku

Ektomorf zapowiedział europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 4 marca 2018 roku w klubie "Liverpool" we Wrocławiu. Węgrom towarzyszyć będą formacje Dead Horse Trauma, Chakora i Sicphorm.

Ektomorf promować będzie swój nadchodzący album studyjny, zatytułowany "Fury". Jego premiera planowana jest na 16 lutego 2018 roku za sprawą AFM.

W grudniu 2017 roku gitarzysta i wokalista Zoltan Farkas poinformował, że rozstał się z resztą składu. Na miejsce poprzednich muzyków zaangażował Szebasztiana Simona, Attilę Asztalosa i Daniel Szabo.

Dead Horse Trauma to metalowa formacja z USA. Kwintet przywiezie ze sobą materiał z ostatniego albumu studyjnego, pt. "Life". Ukazał się on w 2017 roku.

Chakora pochodzi z Niemiec i gra groove metal. Grupa ma na swoim koncie debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu "Chakora".

Wrocławski Sicphorm łączy w swojej twórczości thrash metal z groove metalem i hardcorem. Kapela zadebiutowała w 2015 roku albumem, pt. "Wake Up". Sesja nagraniowa odbyła się w "Latency Studio", za miksy i mastering odpowiada Paweł Ewertowski. Obecnie muzycy pracują nad materiałem na drugie wydawnictwo.

4.03 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 19:00
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Ektomorf w marcu we Wrocławiu
silvera (wyślij pw), 2018-01-28 09:28:55 | odpowiedz | zgłoś
Ale w tym kawałku jest moc!!!!!!