zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 28 lipca 2021

Mentor, The Throne i Whalesong w Katowicach

3.02.2018 15:49  autor: Verghityax, źródło: HappyDying Productions

Zespoły Mentor, The Throne i Whalesong zagrają 23 marca 2018 roku koncert w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się w pubie "Faust".

Mentor powstał w 2011 roku. W skład formacji wchodzą muzycy Thaw i J. D. Overdrive. 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records ukazał się pierwszy album kapeli, zatytułowany "Guts, Graves and Blasphemy". Masteringiem zajął się Haldor Grunberg, basista zespołu.

Szczeciński The Throne promować będzie "Frail Threads", swój drugi longplay studyjny, którego premiera miała miejsce 5 marca 2017 roku pod egidą Unquiet Records. Na płycie znalazło się pięć autorskich utworów, trwających łącznie niespełna pół godziny. Miksy i mastering wykonano w studio "Left Hand Sounds".

Industrialna formacja Whalesong ogrywa materiał ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Disorder". Premiera płyty odbyła się 29 lipca 2017 roku za sprawą Old Temple. Składający się z ośmiu kompozycji materiał został zarejestrowany, zmiksowany i poddany masteringowi w "Antisound Studio". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli muzycy Decapitated, Lux Occulta, Medeia i Useless.

23.03 - Katowice, "Faust"
Bilety: 25 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »