zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 lutego 2019

Zmiany w składzie "Into the Abyss Fest"

7.02.2018 15:12  autor: Verghityax, źródło: profil "Into the Abyss Fest" na Facebooku

Organizator trzeciej edycji "Into the Abyss Fest" we Wrocławiu poinformował, że zmuszony był usunąć ze składu wydarzenia formacje Gnaw Their Tongues, Mentor i Kult Mogił. Powodem jest konieczność założenia instalacji przeciwpożarowej w małej sali klubu "Pralnia". Festiwal odbędzie się 10 marca 2018 roku.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Nie zdążyliśmy Was poinformować o tym, że festiwal miał odbyć się na dwóch scenach klubu 'Pralnia' - dużej, którą znacie z drugiej edycji festiwalu i koncertu Archgoat - oraz małej, zlokalizowanej na parterze budynku. I już o tym nie poinformujemy... Niestety, mała sala 'Pralnii' ze względu na zmiany w harmonogramie realizacji instalacji przeciwpożarowej w budynku klubu została wyłączona z użycia do końca marca. Dowiedzieliśmy się o tym kilka dni temu. Nic nie da się z tym zrobić, bo dla klubu ta inwestycja jest kluczowa. Rezygnacja z małej sceny zmusza nas do odwołania występu następujących zespołów: Gnaw Their Tongues, Mentor i Kult Mogił, gdyż nie jesteśmy w stanie na dużej scenie zorganizować koncertu aż jedenastu kapel.

Ostateczny skład trzeciej edycji 'Into the Abyss Fest' jest następujący: Vallenfyre, Profanatica, Rites of Thy Degringolade, Hierophant, Auroch, Temple Desecration, Kingdom i Warfist.

Z uwagi na opisane wyżej zmiany osoby, które nabyły bilety mogą je zwrócić w miejscach zakupu, a w przypadku zakupu przez 8merch, prosimy o e-mail, niezwłocznie zwrócimy pieniądze".

Komentarze
Dodaj komentarz »