zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 lutego 2019

"Oh So Pseudo" Napalm Death do odsłuchu

13.02.2018 18:12  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Napalm Death udostępnił utwór "Oh So Pseudo" z nadchodzącego wydawnictwa, zatytułowanego "Coded Smears And More Uncommon Slurs". Premiera planowana jest na 30 marca 2018 roku pod egidą Century Media Records.

Na "Coded Smears And More Uncommon Slurs" znajdzie się trzydzieści jeden kompozycji Napalm Death z lat 2004 - 2016. Zgodnie z zapowiedzią, mają to być utwory, które nie trafiły na standardowe wydania ostatnich albumów zespołu. Okładkę wykonał Frode Sylthe.

W sierpniu 2017 roku muzycy Napalm Death poinformowali, że weszli do "Parlour Studios" w brytyjskim Kettering, aby zarejestrować materiał na następcę "Apex Predator - Easy Meat" z 2015 roku. Niezatytułowane jeszcze wydawnictwo ma się ukazać na początku 2018 roku. Nadchodzący materiał stanowić będzie szesnasty longplay studyjny w dorobku kapeli. Do produkcji ponownie zaangażowany został Russ Russell, wieloletni współpracownik zespołu.

Przypominamy, że Napalm Death wystąpi na tegorocznej "Metalmanii" w katowickim "Spodku". Na liście potwierdzonych wykonawców znaleźli się także Emperor, Asphyx, Destroyer 666, Xentrix, Dead Congregation, Kat & Roman Kostrzewski, Ragehammer, Terrordome, Shodan, Minetaur, Inverted Mind, Kult Mogił, Alastor, Mekong Delta, Skyclad, Wolf Spider, Blaze of Perdition, Voidhanger, Anima Damnata, Viscera/// i Roadhog. Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia.

7.04 - Katowice, "Spodek"
Bilety:
Płyta - 190 zł
Sektory czerwone H, J - 260 zł
Sektory czerwone i sektory niebieskie do X rzędu - 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu - 180 zł
Loża - 355 zł

Tagi: Napalm Death
Komentarze
Dodaj komentarz »