zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 grudnia 2018

Decapitated i Materia na "Cieszanów Rock Festiwal"

8.03.2018 12:27  autor: Verghityax, źródło: cieszanowrockfestiwal.pl

Poznaliśmy pierwszych wykonawców, jacy zaprezentują się na tegorocznej edycji "Cieszanów Rock Festiwal", są to Decapitated, Materia, Hunter, Analogs i Dr Misio. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 16 do 19 sierpnia.

Decapitated, Kraków 20.12.2015, fot. Verghityax
Decapitated, Kraków 20.12.2015, fot. Verghityax

Koncert w Cieszanowie będzie pierwszym występem Decapitated po niemal rocznej przerwie. Muzycy nadal promują album "Anticult", który ukazał się 7 lipca 2017 roku za sprawą Nuclear Blast. Sesja nagraniowa odbyła się w olkuskim "Zed Studio", partie perkusyjne zarejestrowany zostały w "Custom34 Studio" w Gdańsku. Za miksy odpowiada Daniel Bergstrand.

Pochodząca ze Szczecinka Materia ma na swoim koncie dwa longplaye studyjne: "Case of Noise" i "We Are Materia". Materiał na debiutancką płytę zarejestrowany został w 2012 roku w "Izabelin Studio" pod okiem Andrzeja Puczyńskiego - producent zaprosił formację do współpracy po jej zwycięstwie w eliminacjach do "Przystanku Woodstock" w 2011 roku.

Dyskografię Hunter zamyka "Niewolność", siódmy longplay studyjny w karierze zespołu. Premiera odbyła się 4 listopada 2016 roku za sprawą Pit Studio. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał został zmiksowany i zmasterowany przez Jacka Miłaszewskiego.

Analogs powstał w 1995 roku w Szczecinie i jest obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny street punkowej. 12 stycznia 2018 roku swoją premierę miał dziewiętnasty longplay studyjny formacji, zatytułowany "Wilk".

Dr Misio to rockowy zespół Arkadiusza Jakubika, aktora znanego między innymi z filmów Wojciecha Smarzowskiego. Pierwsze dwa albumy kapeli - "Młodzi" i "Pogo" - wyprodukował Olaf Deriglasoff. Obecnie Dr Misio promuje swój trzeci longplay, pt. "Zmartwychwstaniemy".

Karnety na "Cieszanów Rock Festiwal 2018" zakupić można w cenie 100 zł do 31 marca. Miejsce na polu namiotowym kosztuje 30 zł. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży 1 czerwca.

Komentarze
Dodaj komentarz »