zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

Hypnos w maju w Polsce

24.03.2018 12:49  autor: Verghityax, źródło: profil Formis na Facebooku

Czesi z deathmetalowego Hypnos powrócą do Polski na dwa koncerty, które zagrają w towarzystwie sosnowieckiego Formis. Występy odbędą się 4 maja 2018 roku w Bielsku-Białej i 5 maja w Chorzowie.

Hypnos przyjedzie z "The Whitecrow", swoim piątym longplayem studyjnym. Składający się z trzynastu utworów materiał zarejestrowany został w czeskim "Shaark Studio" i norweskim "Toproom Studio". Jest to pierwsze dokonanie grupy z gitarzystą Cannim, który dołączył do kapeli w 2016 roku.

Do udziału w powstaniu albumu Bruno i Pegas zaprosili gości. Na płycie usłyszeć można między innymi Martina Missy z Protector, Igora Hubika z Root, Zuzanę Lipovą z Dying Passion, Christophera z Krabathora i V. Santurę z Triptykon. Premiera "The Whitecrow" odbyła się 24 marca 2017 roku pod egidą Einheit Produktionen.

Formis promować będzie "Chaozium", swój trzeci longplay studyjny. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Daron z Frontside, Chris z Voidhanger i Infernal War oraz Przemysław Latacz z Planet Hell. Materiał zarejestrowany został w "JNS Studio", a miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Premiera płyty odbyła się 14 marca 2017 roku pod egidą Defense Records.

Koncert w Bielsku-Białej otworzy Indignity z Rybnika. Zespół rozpoczął działalność w 2014 roku. Rok później światło dzienne ujrzała pierwsza demówka kapeli, pt. "Decrepitude". W sierpniu 2017 roku swoją premierę miał longplay studyjny "Realm of Dissociation".

Komentarze
Dodaj komentarz »