zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 maja 2019

The Black Dahlia Murder wróci do Polski w sierpniu

30.03.2018 18:22  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Amerykanie z The Black Dahlia Murder wyruszą we wspólną trasę koncertową z zespołem Origin i Full of Hell. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 9 sierpnia 2018 roku w klubie "Pod Minogą" w Poznaniu.

The Black Dahlia Murder promować będzie "Nightbringers", swój ósmy longplay studyjny. Album trafił do sprzedaży 6 października 2017 roku pod banderą Metal Blade Records. Produkcję nadzorował Brian Slagel, miksami i masteringiem zajął się Jacob Hansen. Jest to pierwsze dokonanie grupy z Brandonem Ellisem na gitarze, zastąpił on 2016 roku Ryana Knighta.

Origin ogrywa swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Unparalleled Universe". Komponowanie materiału muzycy rozpoczęli jeszcze w 2014 roku, będąc w trasie z albumem "Omnipresent". Sesja nagraniowa odbyła się w lutym 2017 roku w "Chapman Studios" pod okiem wieloletniego współpracownika Roberta Rebecka. Za mastering odpowiada Colin Marston. Na płycie znalazło się dziewięć autorskich numerów oraz cover "Revolucion" Brujerii.

Amerykanie z grindcore'owego Full of Hate wypuścili w 2017 roku dwa wydawnictwa: zrealizowanego pod własnym szyldem longplaya "Trumpeting Ecstasy" oraz nagrane wspólnie z grupą The Body "Ascending a Mountain of Heavy Light". Są to pierwsze dokonania Full of Hate z wokalistą i basistą Samem DiGristine, który dołączył do kapeli w 2015 roku.

9.08 - Poznań, "Pod Minogą"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »