zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

Szósta edycja "Seattle Night" w Warszawie

2.04.2018 18:48  autor: Verghityax, źródło: profil Poligonu nr. 4 na Facebooku

Poligon nr. 4 poinformował, że 7 kwietnia 2018 roku w klubie "VooDoo" w Warszawie odbędzie się szósta edycja "Seattle Night". Oprócz gospodarza wydarzenia, na scenie tego wieczoru zaprezentuje się stołeczna grupa Crue.

Szósta edycja "Seattle Night" poświęcona będzie albumowi "In Utero" Nirvany, który obchodzi 25. rocznicę wydania. Z tej okazji Poligon nr. 4 wykonywać będzie covery ze wspomnianego wydawnictwa, a także swój autorski repertuar.

Poligon nr. 4 ogrywa swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Flashback". Album trafił do sprzedaży 27 października 2017 roku za sprawą SP Records. Bębny na "Flashback" zostały nagrane w "Studiu S4/6" Polskiego Radia i Telewizji, a pozostałe instrumenty oraz partie wokalne w studio Radia Zet. W rolę producenta wcielił się Sławek Janowski ze "Studio ZET", odpowiada on również za miksy i mastering.

Zespół Crue rozpoczął działalność w 2014 roku. Obecnie kwintet pracuje nad materiałem na swój drugi album studyjny. Sesja nagraniowa rozpoczęła się w lutym 2018 roku w "Red Yeti Studio".

7.04 - Warszawa, "VooDoo"
Start: 20:00
Bilety: 20 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »