zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

"Exile Amongst The Ruins" Primordial do odsłuchu

3.04.2018 18:25  autor: Verghityax, źródło: profil Primordial na Facebooku

Irlandzki Primordial udostępnił całą zawartość swojego ostatniego albumu studyjnego, pt. "Exile Amongst The Ruins". Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 30 marca 2018 roku pod egidą Metal Blade Records.

Sesja nagraniowa do "Exile Amongst The Ruins" odbyła się w "Camelot Studios" w Dublinie. Produkcją zajął się Ola Overkill.

Lista utworów:

1. Nail Their Tongues
2. To Hell or the Hangman
3. Where Lie the Gods
4. Exile Amongst the Ruins
5. Upon Our Spiritual Deathbed
6. Stolen Years
7. Sunken Lungs
8. Last Call

Tagi: Primordial
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: "Exile Amongst The Ruins" Primordial do odsłuchu
necronom (gość, IP: 37.47.13.*), 2018-04-06 22:16:33 | odpowiedz | zgłoś
To lepiej żeby nagrali kolejną Redemption... czy Where Greater...? Dobrze, że macie tę zagwozdkę i męczarnie dziwne. Ja ją łyknąłem od pierwszego odsłuchu, a im dalej w las tym lepiej. Niemniej jestem zdziwiony, że najmocniejszym (choć inne wcale nie gorsze) momentem płyty jest pierwszy numer. Jedyny taki old-primordialowy na całym krążku. Polecam też dodatkową cd w wersji dwupłytowej, ciekawe songi - wersje rech. z poprzedniej, Stolen Years bez wokalu i celtycko-folkowe wariacje dwie.
re: "Exile Amongst The Ruins" Primordial do odsłuchu
martinez1 (wyślij pw), 2018-04-06 21:17:27 | odpowiedz | zgłoś
Już ze dwadzieścia razy przesłuchałem tej płytki no i nadal ciężko gdyby nie kawałek To hell or the hangman to chyba bym juz odpuścił a tak walczę. Ta płytka kojarzy mi sie z ostatnimi dokonaniami My Dying Bride tam też brakowało mi szybkich momentów. Dawno nie słuchałem aż tyle razy jakiejś płytki żebym sie do niej przekonał
re: "Exile Amongst The Ruins" Primordial do odsłuchu
Lukasss
Lukasss (wyślij pw), 2018-04-03 22:48:16 | odpowiedz | zgłoś
Ależ mi się ta płyta w mózg wkręciła... Jeśli ktoś szuka trochę lepszej jakości, żeby wypróbować nowe numery, to na Bandcampie także jest cały album i brzmi znacznie lepiej.
re: "Exile Amongst The Ruins" Primordial do odsłuchu
martinez1 (wyślij pw), 2018-04-03 20:06:45 | odpowiedz | zgłoś
Przesłuchałem płytkę kilkanaście razy i jest coś w niej że jakoś nie mogę się do niej przekonać. Niby jest wszystko na miejscu a jednak coś w niej jest nie tak. Ale to tylko moje zdanie.
re: "Exile Amongst The Ruins" Primordial do odsłuchu
bandrew78
bandrew78 (wyślij pw), 2018-04-03 23:33:14 | odpowiedz | zgłoś
Rozumiem Twoje wątpliwości. Sam ciągle mam mieszane uczucia względem tej płyty. Jak dla mnie jest przynajmniej bardzo dobra, ale Irlandczycy przyzwyczaili nas do albumów znakomitych, a przy nówce wciąż nie wiem, czy jest to właśnie taki album i czy za jakiś czas będzie mi się chciało do niego wracać czy raczej wybiorę któryś z poprzednich krążków. Opinie w sieci są podzielone, również wśród zadeklarowanych fanów. Co ciekawe, rzeczy czy numery, które jedni krytykują, inni wskazują jako najmocniejsze punkty albumu...