zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 18 stycznia 2019

Doro wróci z albumem "Forever Warriors, Forever United"

10.04.2018 09:11  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Doro zapowiedziała premierę trzynastego longplaya studyjnego w swojej solowej karierze, zatytułowanego "Forever Warriors, Forever United". Ukaże się on 17 sierpnia 2018 roku za sprawą Nuclear Blast.

"Forever Warriors, Forever United" będzie wydawnictwem dwupłytowym, jego okładkę przygotował Geoffrey Gillespie. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli: Doug Aldrich - były gitarzysta Whitesnake - oraz Tommy Bolan, dawny gitarzysta Warlock.

Dyskografię Doro zamyka EP-ka "Love's Gone To Hell" z 2016 roku. Jest ona pierwszym studyjnym dokonaniem wokalistki od czasu albumu "Raise Your Fist" z roku 2012. Oprócz utworu tytułowego, na płycie znalazł się nagrany wspólnie z Lemmym "It Still Hurts", koncertowe wersje "Rock Till Death" i "Save My Soul", a także "Love's Gone To Hell" w wersji radiowej i demo.

W roku 2014 Doro świętowała 30-lecie działalności. Z tej okazji wokalistka dała dwa koncerty dzień po dniu w hali "CCD Stadthalle" w jej rodzinnym Dusseldorfie. Pierwszego dnia Doro towarzyszyła Classic Night Orchestra. W koncertach gościnnie udział wzięli Biff Byford, Chris Caffery, Udo Dirkschneider, Blaze Bailey, Marc Storace, Tom Angelripper, Mr Lordi i Hansi Kursch.

Tagi: Doro
Komentarze
Dodaj komentarz »