zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 24 października 2020

Teledysk do "Never Forget, Never Repeat" Nervosy

10.04.2018 15:07  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Brazylijska Nervosa wypuściła teledysk do utworu "Never Forget, Never Repeat". Znajdzie się on na trzecim longplayu studyjnym formacji, zatytułowanym "Downfall Of Mankind". Album trafi do sprzedaży 1 czerwca 2018 roku pod egidą Napalm Records.

Na "Downfall Of Mankind" znajdzie się trzynaście utworów, które trio zarejestrowało w "Family Mob Studio" w Sao Paulo. Produkcją zajał się Martin Furia, który wcześniej jeździł z kapelą w trasę w charakterze inżyniera dźwięku. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Joao Gordo z Ratos de Porao, Rodrigo Oliveira z Korzus i Michael Gilbert z Flotsam And Jetsam.

Poprzedni album, pt. "Agony", to ostatnie dokonanie grupy z perkusistką Pitchu Ferraz. Opuściła ona kapelę w 2016 roku. Od tego czasu na potrzeby tras koncertowych zastępowały ją Samantha Landa, Luana Dametto i Aira Deathstorm. Ostatecznie Luana Dametto z Apophizys dołączyła do Nervosy na stałe.

Lista utworów:

1. Intro
2. Horrordome
3. Never Forget, Never Repeat
4. Enslave
5. Bleeding
6. ... And Justice For Whom?
7. Vultures
8. Kill The Silence
9. No Mercy
10. Raise Your Fist!
11. Fear, Violence And Massacre
12. Conflict
13. Cultura Do Estupro

Tagi: Nervosa
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Teledysk do "Never Forget, Never Repeat" Nervosy
bandrew78
bandrew78 (wyślij pw), 2018-04-10 18:24:02 | odpowiedz | zgłoś
Naprawdę niezłe, zresztą kobietki z Brazylii (i obecnie chyba też innych części świata) przekonały mnie do siebie już kiedyś występem na żywo przed Destruction.