zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 marca 2019

Szczegóły majowych koncertów Elder i King Buffalo

15.04.2018 15:45  autor: Verghityax, źródło: I did it: one man booking agency, Soulstone Gathering

Poznaliśmy szczegóły polskich koncertów Elder i King Buffalo - odbędą się one 3 maja 2018 roku w klubie "Zaścianek" w Krakowie i 4 maja w "Hydrozagadce" w Warszawie. W Krakowie wydarzenie otworzy grupa Stonerror, natomiast w stolicy w charakterze supportu zaprezentuje się Weedpecker.

Amerykanie z Elder nadal promują swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Reflections of a Floating World". Na potrzeby sesji nagraniowej Nick DiSalvo, Jack Donovan i Matt Couto zaprosili do studia Michaela Risberga i Michaela Samosa. Za produkcję odpowiada Justin Pizzoferrato. Premiera odbyła się 2 czerwca 2017 roku nakładem Stickman Records.

Elder powstał w 2006 roku w Fairhaven, w skład grupy weszli Nick DiSalvo na gitarze i wokalu, Jack Donovan na basie i Matt Couto na perkusji. Dwa lata później trio zadebiutowało albumem, zatytułowanym po prostu "Elder".

King Buffalo to nowojorskie trio grające psychodelicznego rocka. Grupa wydała 5 stycznia 2018 roku album "Repeater".

Stonerror ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Stonerror". Materiał zarejestrowany został w "Studio im. Adama Mickiewicza" w Warszawie. Produkcją i miksami zajął się Maciej Cieślak, który na potrzeby wydawnictwa gościnnie nagrał partie gitarowe, klawiszowe i perkusyjne. Mastering wykonał Bob Katz. Premiera płyty odbyła się 16 lutego 2017 roku za sprawą My Shit In Your Coffee.

Weedpecker promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "III". Jego premiera odbyła się 5 stycznia 2018 roku pod egidą Stickman Records. Okładkę wykonał Maciej Kamuda, który współpracował z zespołem przy dwóch poprzednich albumach.

3.05 - Kraków, "Zaścianek"
Bilety: 60 zł (I pula w nakładzie 100 sztuk) i 70 zł (II pula w nakładzie 140 sztuk)

4.05 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 50 zł (I pula), 55 zł (II pula) i 65 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »