zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 27 lipca 2021

Mentor, Witchfuck i Krusher na "Metal Doctrine Festival"

17.04.2018 18:24  autor: Verghityax, źródło: profil "Metal Doctrine Festival" na Facebooku

Do składu drugiej edycji "Metal Doctrine Festival" w Piekarach Śląskich dołączyły formacje Mentor, Witchfuck, Krusher i Det Gamle Besatt. Wcześniej swój udział potwierdziły Kat & Roman Kostrzewski, Witchmaster, Prosecutor i Lęk. Wydarzenie odbędzie się 28 lipca 2018 roku przy Kopcu Wyzwolenia.

Mentor powstał w 2011 roku. W skład formacji wchodzą muzycy Thaw i J. D. Overdrive. 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records ukazał się pierwszy album kapeli, zatytułowany "Guts, Graves and Blasphemy". Masteringiem zajął się Haldor Grunberg, basista zespołu.

Witchfuck tworzy muzykę z pogranicza thrash i black metalu. Na potrzeby swojego pierwszego wydawnictwa kwartet przygotował trzy autorskie kompozycje oraz cover "Violence Now" GG Allin & Antiseen z płyty "Murder Junkies". Debiutancka EP-ka, zatytułowana "Disgusting Rock'n'Roll", trafiła do sprzedaży 21 października 2017 roku za sprawą Old Temple.

Jasielski Krusher ogrywa materiał ze swojego ostatniego wydawnictwa: EP-ki "Take a Pill". Jej premiera odbyła się 1 sierpnia 2016 roku. Obecnie formacja pracuje nad materiałem na kolejny album.

Det Gamle Besatt powstał w 2012 roku, w jego skład weszli muzycy, którzy tworzyli Besatt na początku jego istnienia: Beldaroh na basie i wokalu, Dertalis na perkusji i Weronis na gitarze. Dotychczas zespół wypuścił cztery wydawnictwa: EP-kę "Primary Evil", splita "Live Chaos" oraz longplaye "Caerimonia Diabolus" i "Inter Mundos".

Komentarze
Dodaj komentarz »