zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 lutego 2023

Dead Cross pokazał teledysk do "My Perfect Prisoner"

4.05.2018 09:23  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Dead Cross - zespół Dave'a Lombardo ze Slayer i Mike'a Pattona z Faith No More - wypuścił teledysk do utworu "My Perfect Prisoner". Kompozycja pochodzi z EP-ki, zatytułowanej po prostu "Dead Cross". Ukazała się ona 30 kwietnia 2018 roku za sprawą Ipecac Recordings.

Obraz wyreżyserował Eric Livingston, który odpowiada również za oprawę graficzną do EP-ki "Dead Cross", a także wydanego wcześniej longplaya studyjnego o tym samym tytule.

Lista utworów:

1. Skin Of A Redneck
2. My Perfect Prisoner
3. Shillelagh (Panicker Remix)
4. Church Of The Motherfuckers (Planet B Remix)

Obecnie w skład Dead Cross wchodzą Dave Lombardo na perkusji, Mike Patton na wokalu, Mike Crain na gitarze i Justin Pearson na basie. Poprzedni wokalista Gabe Serbian rozstał się z formacją w 2016 roku.

Dead Cross powstał w 2015 roku z inicjatywy Dave'a Lombardo. Zespół gra mieszankę punka, hardcore i thrash metalu. Do produkcji materiału na debiutancki krążek zaangażowany został Ross Robinson. Materiał zmasterowano w kalifornijskim "Golden Mastering".

Tagi: Dead Cross
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Dead Cross pokazał teledysk do "My Perfect Prisoner"
Bungo (gość, IP: 134.30.100.*), 2018-05-04 17:20:40 | odpowiedz | zgłoś
Jak dla mnie, to nijakie popłuczyny po Fantomasie. I to takie bardziej "third flush". O ile w przypadku herbat, taka metoda się sprawdza, to w muzyce chyba nie.