zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

Krakowski koncert Arch Enemy przeniesiony do "Studio"

26.05.2018 09:47  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Z uwagi na duże zainteresowanie krakowski koncert zespołów Arch Enemy, Jinjer i Totem przeniesiony został z klubu "Kwadrat" do "Studio". Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2018 roku. Dzień później formacje wystąpią w klubie "B90" w Gdańsku.

Arch Enemy, Praga 7.12.2015, fot. Verghityax
Arch Enemy, Praga 7.12.2015, fot. Verghityax

Arch Enemy promować będzie "Will To Power", którego premiera odbyła się 8 września 2017 roku pod banderą Century Media. Materiał gitarzysta Michael Amott i perkusista Daniel Erlandsson wyprodukowali z pomocą Jensa Bogrena. Odpowiada on również za miksy i mastering.

"Will To Power" jest jedenastym longplayem studyjnym w dorobku zespołu i drugim po "War Eternal" zarejestrowanym z wokalistką Alissą White-Gluz. Zastąpiła ona na tym stanowisku Angelę Gossow. W listopadzie 2014 roku swoją przygodę z Arch Enemy zakończył Nick Cordle, a do składu dołączył Jeff Loomis, były gitarzysta Nevermore.

Jinjer promuje obecnie album "King Of Everything", którego premiera odbyła się 27 lipca 2016 pod banderą Napalm Records. Na płycie znalazło się dziesięć autorskich kompozycji.

W połowie roku 2015 gitarzysta Dymitrij Oksen, założyciel formacji, postanowił opuścić zespół i porzucić karierę muzyka. Od tego czasu Ukraińcy kontynuują działalność jako kwartet.

We wrześniu 2015 roku Jinjer nagrał teledysk do singla "Sit Stay Roll Over", który pierwotnie miał zapowiadać nową EP-kę. Kiedy jednak po kilku miesiącach zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Napalm Records, muzycy zarzucili plany wydania EP-ki, aby zamiast tego wypuścić longplaya, pt. "King Of Everything".

Muzycy Totem ogrywają EP-kę "Limbo", swoje pierwsze dokonanie studyjne od czasu albumu "Let's Play" z 2011 roku. Materiał zarejestrowany został w olkuskim "Zed Studio", oprócz bębnów, które nagrano w "B&B Studio". Jest to pierwszy album Totem z perkusistą Homikiem z Psychotic Violence.

16.06 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

17.06 - Gdańsk, "B90"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »