zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 5 października 2022

Deez Nuts wróci do Polski w sierpniu

27.05.2018 18:50  autor: Verghityax, źródło: Avocado Booking

Hardcore'owa formacja Deez Nuts ogłosiła daty europejskiej trasy koncertowej, w którą wyruszy w towarzystwie Counterparts. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 13 sierpnia 2018 roku w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej.

Deez Nuts promuje obecnie "Binge & Purgatory", swój piąty longplay studyjny. Jego premiera odbyła się 7 kwietnia 2017 roku za sprawą Century Media Records. Składający się z trzynastu utworów materiał zarejestrowany został pod okiem Andrew Neufelda, wokalisty i gitarzysty Comeback Kid. Za miksy i mastering odpowiada Pete Rutcho.

W 2014 roku do składu po pięcioletniej przerwie powrócił Sean Kennedy, pierwszy basista formacji, wcześniej muzyk udzielał się w Deez Nuts w latach 2008 - 2009.

Kanadyjska grupa Counterparts przywiezie ze sobą materiał z piątego longplaya studyjnego, pt. "You're Not You Anymore". Ukazał się on 22 września 2017 roku za sprawą Pure Noise Records. Po premierze poprzedniego "Tragedy Will Find Us" kapelę opuścili gitarzysta i współzałożyciel Jesse Doreen, perkusista Kelly Bilan i basista Brian Kaczmarczyk. Na ich miejsce wokalista Brendan Murphy zaangażował nowych muzyków.

Komentarze
Dodaj komentarz »