zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 26 czerwca 2019

I Am Giant zagra pożegnalną trasę

28.05.2018 18:11  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Nowozelandzka grupa I Am Giant zapowiedziała pożegnalną trasę, po której planuje zakończyć działalność. W jej ramach zespół zagra w Polsce jeden koncert, odbędzie się on 5 sierpnia 2018 roku w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Po dziesięciu latach kariery I Am Giant postanowił pożegnać się z fanami płytą oraz światową trasą koncertową. Stacjonujący przez lata w Londynie, obecnie ponownie zamieszkali na Antypodach muzycy uznali zgodnie, że formuła, jaką przyjęli, wyczerpała się i przyszedł czas, aby poświęcić się innym projektom.

Podczas pożegnalnej trasy formacja promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Life in Captivity". Materiał na wydawnictwo zarejestrowany został w "Kingston Rd Studios" pod okiem Paula Matthewsa. Jest to pierwsze dokonanie Nowozelandczyków z Ają Timu w roli wokalisty. Wcześniej muzyk udzielał się w kapeli w charakterze gitarzysty oraz wokalisty wspomagającego. Powrócił on do I Am Giant w roku 2016. Poprzedni frontman - Ryan Redman - odszedł w roku 2015.

5.08 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Tagi: I Am Giant
Komentarze
Dodaj komentarz »