zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 lutego 2020

(hed)p.e. wróci do Polski w lipcu

4.06.2018 18:12  autor: Verghityax, źródło: Fury Gigs

Po wyprzedanym koncercie we Wrocławiu w lutym 2018 roku amerykańska grupa (hed)p.e. powróci do Polski jeszcze w tym roku - jedyny występ odbędzie się 6 lipca w klubie "U Bazyla" w Poznaniu. W charakterze supportu zaprezentują się formacje Hope i Cloud9.

(hed)p.e. gra mieszankę metalu, hardcore, rapu, reggae i punk rocka. Zespół powstał w 1994 roku w Kalifornii z inicjatywy wokalisty Jareda Gomesa, który pozostaje jedynym stałym członkiem grupy. Rok później muzycy zadebiutowali EP-ką, zatytułowaną "Church of Realities".

Formacja nadal ogrywa swój dziesiąty longplay studyjny, pt. "Forever!". Płyta ukazała się 22 lipca 2016 roku nakładem Pavement Music. Składający się z trzynastu kompozycji materiał wyprodukował osobiście Jared Gomes.

Skład (hed)p.e. uzupełniają obecnie Major Trauma na perkusji, Kid Bass na basie i D.J. Blackard na gitarze.

Poznański Hope promuje swoje ostatnie wydawnictwo studyjne, pt. "Da Best Of". Album został zarejestrowany na początku 2014 roku w "Izabelin Studio" pod okiem Andrzeja Puczyńskiego. Nad miksem czuwał Sebastian Włodarczyk, zaś masteringu dokonał Stephen Marcussen.

Cloud9 to wrocławska formacja, która łączy w swej twórczości metal z rapem i elektroniką.

6.07 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »