zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 21 czerwca 2019

Tides From Nebula i Spoiwo na urodzinach "Progresji"

6.06.2018 09:34  autor: Verghityax, źródło: progresja.com

Zespoły Tides From Nebula i Spoiwo zagrają na jubileuszowym koncercie z okazji 15. rocznicy rozpoczęcia działalności klubu "Progresja", obecnie funkcjonującego pod nazwą "Progresja Music Zone". Wydarzenie odbędzie się 24 listopada 2018 roku, jego skład zasilą jeszcze trzy formacje.

Tides From Nebula, Katowice 4.04.2014, fot. Verghityax
Tides From Nebula, Katowice 4.04.2014, fot. Verghityax

Muzycy Tides From Nebula komentują: "Czas szybko płynie. Dopiero co zakładaliśmy zespół, pisaliśmy pierwsze dźwięki, graliśmy pierwsze koncerty. Trudno w to uwierzyć, ale w tym roku mija dziesięć lat od założenia Tides From Nebula.

Zawsze powtarzaliśmy i powtarzać będziemy, ze to Wam zawdzięczamy możliwość uczestnictwa w tej nieziemskiej przygodzie. Ten rok jest więc dla nas szczególnie ważny - jesteśmy skupieni na pisaniu piątego albumu i nie gramy koncertów, lecz zdecydowaliśmy, że musimy zrobić wyjątek.

Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz specjalnym, jedynym koncertem klubowym w tym roku, koncertem w naszym rodzinnym mieście Warszawie, w naszym rodzinnym klubie - 'Progresji'. Wspólnie uczyńmy ten wieczór wyjątkowym! Nie przegapcie tego, taką rocznicę ma się tylko raz w życiu!"

W lutym 2018 roku muzycy Tides From Nebula poinformowali, że rozpoczęli proces komponowania materiału na swój piąty longplay studyjny. Płyta ma się ukazać w roku 2019.

Dyskografię Tides From Nebula zamyka album "Safehaven". Materiał na czwarty longplay studyjny zespołu zarejestrowany został w gdańskim "Custom34 Studio" Kuby Mańkowskiego. Miksami zajął się Forrester Savell. Płyta ujrzała światło dzienne 6 maja 2016 roku w barwach Mystic Production.

Spoiwo nadal ogrywa materiał ze swojego debiutanckiego albumu studyjnego, pt. "Salute Solitude". Wydawnictwo ukazało się 13 marca 2015 roku. Za produkcję odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

24.11 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »