zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 marca 2019

Wideo z tekstem do "Kotikonnut" Korpiklaani

10.06.2018 09:48  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Finowie z Korpiklaani wypuścili wideo z tekstem do singla "Kotikonnut" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Kulkija". Premiera płyty planowana jest na 7 września 2018 roku pod banderą Nuclear Blast.

"Kulkija" to dziesiąty longplay studyjny w dorobku Korpiklaani. Na krążku znajdzie się czternaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Petrax Studio" pod okiem Janne Saksy. Miksy wykonano w "Sound Supreme Studios", za mastering odpowiada Svante Forsback.

Dyskografię formacji zamyka album "Noita" z 2015 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Petrax Studio", za produkcję i miksy odpowiada Aksu Hanttu. Jest to pierwsze wydawnictwo Korpiklaani, na którym wystąpił akordeonista Sami Perttula - zastąpił on w 2013 roku Juho Kauppinena.

Przypominamy, że Korpiklaani zagra na tegorocznej edycji "Czad Festiwalu" w Straszęcinie nieopodal Dębicy. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 15 do 18 sierpnia, swój udział potwierdziły również Stratovarius, Delain, Gogol Bordello, Dropkick Murphys, Papa Roach, HammerFall, Paddy And The Rats, Street Dogs, Zebrahead, Gloryhammer, Russkaja, Luxtorpeda, KSU, Dżem, Akurat, Farben Lehre, Jelonek, Haracze, Marek Piekarczyk, Koniec Świata, Kabanos, Celtica i Jacek Stęszewski.

Tagi: Korpiklaani
Komentarze
Dodaj komentarz »