zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 6 sierpnia 2020

Marilyn Manson nagrał cover "Cry Little Sister"

16.06.2018 09:54  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Marilyn Manson zrealizował cover utworu "Cry Little Sister" Gerarda McMahona i Michaela Mainieri z 1987 roku. Cover powstał z myślą o ścieżce dźwiękowej do filmu "The New Mutants" - kolejnej odsłony cyklu, którego bohaterami są X-Men.

Dyskografię Marilyn Manson zamyka "Heaven Upside Down", dziesiąty longplay studyjny w historii zespołu. Materiał zarejestrowany został w "Abattoir Studios" i "Studio City" w Kalifornii, za produkcję odpowiada Tyler Bates, pełniący też obowiązki głównego kompozytora formacji. Album ujrzał światło dzienne 6 października 2017 roku.

Marilyn Manson, Katowice 21.07.2017, fot. Verghityax
Marilyn Manson, Katowice 21.07.2017, fot. Verghityax

Poprzedni album Mansona, "The Pale Emperor", trafił do sprzedaży 15 stycznia 2015 roku pod szyldem należącej do muzyka wytwórni Hell, etc. W sesji nagraniowej, oprócz wokalisty, udział wzięli Gil Sharone na perkusji i Fred Sablan na gitarze.

W październiku 2017 roku basista Jeordie White, występujący w grupie Marilyn Manson pod pseudonimem Twiggy Ramirez, został zwolniony przez jej lidera. Twiggy został oskarżony o gwałt przez swoją dawną partnerkę - Jessickę Addams z zespołu Jack Off Jill.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Marilyn Manson nagrał cover "Cry Little Sister"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2018-06-17 10:56:30 | odpowiedz | zgłoś
Chciałem napisać, że bardzo dobra przeróbka, ale przesłuchałem też oryginał, którego wcześniej nie znałem, i Manson jednak tylko odrobinę go unowocześnił i dodał mroku do refrenu.