zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Dog Eat Dog i Marky Ramone na "Summer Fall Festival 2018"

19.06.2018 12:33  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Fall Festival" na Facebooku

Po rocznej przerwie powróci "Summer Fall Festival" w Płocku. 1 września 2018 roku na miejskiej plaży zagrają Dog Eat Dog, Marky Ramone, Farben Lehre, Krzysztof Zalewski, Illusion, Dezerter, Nocny Kochanek i Cochise.

Dog Eat Dog, Kraków 23.04.2015, fot. Verghityax
Dog Eat Dog, Kraków 23.04.2015, fot. Verghityax

Muzycy Dog Eat Dog rozpoczęli działalność w 1990 roku w New Jersey i jako jedni z pierwszych połączyli stylistykę hardcore z rapem. Sławę przyniosły im takie single, jak "No Fronts", "Expect The Unexpected", "Isms" i "Who's The King".

Od 2005 roku w skład Dog Eat Dog wchodzą Dave Neabore na basie, John Connor na wokalu i Brandon Finley na perkusji. Na potrzeby koncertów wspiera ich gitarzysta Roger Haemmerli.

Marky Ramone to perkusista nieistniejącego już Ramones, z którym nagrał takie albumy jak "Road to Ruin", "End of the Century", "Pleasant Dreams" czy "Subterranean Jungle". Na żywo wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami wykonuje on utwory z dyskografii Ramones. Podczas nadchodzącej trasy po Europie bębniarzowi towarzyszyć będzie Greg Hetson, były gitarzysta Bad Religion.

Illusion przywiezie ze sobą materiał z albumu "Anhedonia", jest to szósty longplay studyjny w dorobku formacji. Na płycie znalazło się dziesięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował pod okiem Szymona Sieńko i Grzegorza Piwkowskiego. W sesji gościnnie wziął udział Litza z Luxtorpedy, użyczając swego wokalu w utworze "Śladem Krwi". Premiera miała miejsce 9 marca 2018 roku.

1.09 - Płock, "Plaża"
Bilety: 49 zł (I pula) i 55 zł (II pula)

Komentarze
Dodaj komentarz »