zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

Formis, Witchfuck i Proch na "FOAD Fest"

19.07.2018 09:34  autor: Verghityax, źródło: profil FOAD Concept na Facebooku

Swój udział w drugiej edycji "FOAD Fest" w Krakowie potwierdziły zespoły Formis, Witchfuck i Proch, zamykając tym samym skład wydarzenia. Wcześniej organizator ogłosił, że na scenie zaprezentują się Infernal War, Witchmaster, Aborym, Hate, Ragehammer, Kzohh, Above Aurora, Cień, Rosk i Moloch Letalis. Festiwal odbędzie się w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018 roku w klubie "Zet Pe Te".

Formis promować będzie "Chaozium", swój trzeci longplay studyjny. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Daron z Frontside, Chris z Voidhanger i Infernal War oraz Przemysław Latacz z Planet Hell. Materiał zarejestrowany został w "JNS Studio", a miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Premiera płyty odbyła się 14 marca 2017 roku pod egidą Defense Records.

Witchfuck tworzy muzykę z pogranicza thrash i black metalu. Na potrzeby swojego pierwszego wydawnictwa kwartet przygotował trzy autorskie kompozycje oraz cover "Violence Now" GG Allin & Antiseen z płyty "Murder Junkies". Debiutancka EP-ka, zatytułowana "Disgusting Rock'n'Roll", trafiła do sprzedaży 21 października 2017 roku za sprawą Old Temple.

Proch to black metalowa formacja, działająca od 2013 roku. 9 marca 2018 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay zespołu, zatytułowany "Trupi synod". Znalazło się na nim jedenaście kompozycji, które trio zarejestrowało w "Androfag Studio".

30.11-1.12 - Kraków, "Zet Pe Te"
Bilety: 60 zł (bilet jednodniowy w przedsprzedaży), 70 zł (w dniu koncertu) i 110 zł (karnet)

Komentarze
Dodaj komentarz »