zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 lipca 2019

Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"

3.08.2018 09:28  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Behemoth udostępnił "God=Dog", pierwszy singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "I Loved You At Your Darkest". Premiera płyty planowana jest na 5 października 2018 roku.

Materiał na "I Loved You At Your Darkest" zarejestrowany został w kilku różnych studiach na terenie Polski i USA, w tym w "Monochrom Studio". Sesja nagraniowa odbyła się pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio" i Daniela Bergstranda. Miksami zajął się Matt Hyde, za mastering odpowiada Tom Baker.

Lista utworów:

1. Solve
2. Wolves Ov Siberia
3. God=Dog
4. Ecclesia Diabolica Catholica
5. Bartzabel
6. If Crucifixion Was Not Enough...
7. Angelvs XIII
8. Sabbath Mater
9. Havohej Pantocrator
10. Rom 5:8
11. We Are The Next 1000 Years
12. Coagvla

Dyskografię studyjną Behemoth zamyka longplay "The Satanist". Materiał zarejestrowany został pod okiem braci Wiesławskich i Daniela Bergstranda w "Hertz Studio".

13 kwietnia 2018 roku za sprawą Mystic Production światło dzienne ujrzał koncertowy album "Messe Noire". Podstawową część "Messe Noire" w wersji DVD i BluRay stanowi koncert Behemoth z warszawskiego klubu "Progresja Music Zone", który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty "The Satanist". Drugim koncertem w zestawie jest "Live Assault", dokumentujący występ grupy na czeskim festiwalu "Brutal Assault", również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie teledyski zrealizowane do promocji albumu "The Satanist".

Tagi: Behemoth
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
Megakruk
Megakruk (wyślij pw), 2018-08-07 18:12:51 | odpowiedz | zgłoś
Jak pisałem w recce Satanist, jest tylko jeden problem, przede wszystkim z Fryzjerem z Gdańska. On usilnie stara się przedstawić siebie i Behemoth jako byt, który jest czymś więcej, niż zespół rockowy. To jest tylko zespół rockowy, największy na nasze możliwości, a on jest tylko rockmanem, nie kaznodzieją, nie obrońcą wolności słowa (sam od niej stroni, kiedy jest wycelowana w jego zespół i w niego samego). To co napisałem powyżej, nie jest wyssane z palca, ani z dupy, poczynania tego zespołu i jego śledzę od ponad XX lat, raz z mniejszym, raz większym zainteresowaniem.
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
pooty-boot (gość, IP: 95.160.157.*), 2018-08-06 17:37:56 | odpowiedz | zgłoś
Ida na grubo, jak zazwyczaj, I dobrze, pierwszy polski zespol idacy na calosc ze wsparciem wytworni Metal Blade i Nuclear Blast, jak wyjdzie plyta bedzie wielki show , i o to chodzi.
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
chris56 (gość, IP: 83.26.251.*), 2018-08-04 18:48:42 | odpowiedz | zgłoś
dlaczego ateistom przeszkadza to że ktoś wierzy w Boga,i za każdym razem muszą sie dowartościowywać obrażając takich ludzi,wyzywając ich od najgorszych? nigdy tego nie zrozumiem,jak ci Bóg nie pasuje to nie chodź do kościoła i daj ludziom żyć po swojemu,proste.
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
Markowski (gość, IP: 83.20.20.*), 2018-08-04 22:22:16 | odpowiedz | zgłoś
hmm, proponuję poczytać np. o świętej inkwizycji (bo to będzie najbliżej naszych czasów), jak coś nie pasowało kościołowi, to papież nie układał piosenek w tym temacie :) pozdrawiam
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
Arktur (wyślij pw), 2018-08-04 12:33:30 | odpowiedz | zgłoś
Beznadzieja. Zarówno klip jak i singiel. Jedynie początek fajny. Na cholerę te blasty w "refrenie"?!
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
Markowski (gość, IP: 83.20.29.*), 2018-08-04 10:58:28 | odpowiedz | zgłoś
Moim skromnym zdaniem behemoth czy nergal powinien zająć się bardziej muzyką niż tą całą otoczką, bądź co bądź infantylną. Realizacja clipu na najwyższym poziomie, tutaj nie ma co dyskutować, ale czy rzeczywiście (w tym buntowniczym gatunku jakim jest metal (ten prawdziwy, podziemny)) chodzi o ten sposób wyrażania siebie, jeszcze ubrane w ten cały patos? Co do samej muzyki,bardzo oszczędnie (coś na wzór, by się za bardzo na scenie nie namęczyć grając nowy materiał, jak to było w przypadku the satanist), przynajmniej tak to brzmi. Ale to tylko jeden numer, moźe wewnatrz płyty kompozytorsko się to rozkręci, i bedzie ciekawie (produkcja też wiele do życzenia, dużo sie spuszczano nad brzmieniem basu oriona (jest filmik ze studia, przez ile efektów owy instrument przepuszczono, bramki, korektory, inne pierdoły, a bass brzmi cienko jak dupa wężą) też zobaczymy jak to bedzie w innych numerach, może i natkiemy si ena fajne partie basu. Nergal wspominał coś o progresywnych śladach na tej płycie, sam jestem ciekawy co miał na myśli mówiąc to w kontekście behemoth, może wszyscy bedziemy zaskoczeni - a może nie :) Ale jedno jest pewne, nergal/behemoth wciąż bardzo stara się szokować katolicką tłuszczę. Także bravo za upór w dążeniu do celu, bo mimo wszystko jest to imponujące. No i na koniec musze napisać, ze nie "hejtuję", bo piszę jako fan beha :)
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
silvera (wyślij pw), 2018-08-04 07:47:13 | odpowiedz | zgłoś
Przesłuchałem ten kawałek już 4 razy i coś ciężko wchodzi, jeśli chodzi o video to 15 lat temu byłbym zachwycony a teraz to jest takie śmieszne trochę
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2018-08-03 18:32:31 | odpowiedz | zgłoś
Gdyby Inferno grał o połowę wolniej, brzmiałoby to może nawet sensowniej.
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
Blitz Enemy (gość, IP: 89.188.223.*), 2018-08-03 18:10:20 | odpowiedz | zgłoś
Takie se... Za dużo się skupiają na hejcie w tekstach, a zbyt mało na muzyce. Sprawiają wrażenie sekciarzy, niewiele różniących się od domokrążców z biblią w ręku, chcących porozmawiać o Bogu. Ci, z kolei, w drugą stronę. "Dzien dobry. Czy zechcieliby Państwo porozmawiać o Szatanie? [huk zatrzaskiwanych drzwi]" . Jak dla mnie, Behemoth się wypalił. Ot, kryzys wieku średniego. A szkoda.
re: Behemoth udostępnił singiel "God=Dog"
martinez1 (wyślij pw), 2018-08-03 15:14:46 | odpowiedz | zgłoś
Wydaję mi się że Nergal zaczął bardziej grać dla nowych odbiorców m.in. gimnazjalistów niż dla starych fanów. A cała ta otoczka antykościelna jest bardziej komediowa niż poważna.
« Nowsze
1